Specjalista ds. Pozyskiwania Funduszy Unijnych - EFS (PRACA ZDALNA)

Eureka Sp. z o.o.

Poznań

2016-06-30

W związku z dynamicznym rozwojem oraz nową perspektywą finansową 2014-2020 Eureka Group poszukuje kandydatów na stanowisko:

Wymagania

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, ekonomia, kierunki społeczne, finanse i rachunkowość),
• posiadanie aktualnej wiedzy z zakresu pozyskiwania i rozliczania projektów dofinansowanych ze środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020,
• doświadczenie w samodzielnym przygotowaniu projektów EFS i pozyskiwaniu funduszy unijnych w ramach POKL / POWER / RPO, potwierdzone sukcesami,
• znajomość aktualnych przepisów z zakresu zasad przygotowania wniosków o dofinansowanie w ramach EFS,
• umiejętność obsługi generatory wniosków aplikacyjnych w ramach POWER oraz RPO,
• umiejętność szybkiego i sprawnego wyszukiwania oraz weryfikacji danych przydatnych do przygotowania wniosków o dofinansowanie,
• umiejętność obsługi komputer w stopniu bardzo dobrym, w tym w szczególności bardzo dobra umiejętność obsługi MS Excel,
• samodzielność, systematyczność i dokładność,
• wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki, rzetelność i terminowość,
• kreatywność.

Obowiązki

Samodzielne przygotowywanie WNIOSKÓW O DOFINANSOWANIE NA PROJEKTY EFS (tzw. projekty miękkie) ze środków unijnych w nowej perspektywie finansowej 2014-2020 (m.in. RPO, POWER), w tym:
• monitoring dostępności funduszy,
• pozyskiwanie danych niezbędnych do napisania projektu,
• tworzenie budżetu projektu i harmonogramu rzeczowego,
• przygotowywanie wniosku aplikacyjnego w generatorze,
• przygotowywanie dokumentacji formalnej i merytorycznej niezbędnej w toku składania wniosków o dofinansowanie,
• prowadzenie negocjacji z Instytucjami Ogłaszającymi Konkurs (w toku oceny),
• tworzenie dokumentacji/ załączników niezbędnych do otrzymania dofinansowania,
• współpraca z kierownikiem działu oraz innymi członkami zespołu,
• kontakt z Instytucjami Pośredniczącymi, klientami i partnerami projektów.

• doświadczenie w przygotowywaniu wniosków EFS w ramach współpracy ponadnarodowej (potwierdzone pozyskaniem dofinansowania na tego typu projekty) – mile widziane, ale nieobligatoryjne.

Oferujemy

• pełną wyzwań i ciekawą pracę, dającą możliwość realnego rozwoju zawodowego w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę w zespole kompetentnych i doświadczonych specjalistów,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia,
• umowę cywilnoprawną (zlecenie lub współpraca z osobą prowadzącą działalność gospodarczą) - po okresie próbnym możliwa umowa o pracę,
• praca zdalna i elastyczne godziny pracy,
• miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75264 ofert pracy. Sprawdź!