Pracownik produkcji

Liliana

Tychy

2016-11-25

GRUPA AKCJA JOB LOGISERVICE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 5279
dla swojego Klienta w Tychach, poszukuje osób na stanowisko:

             PRACOWNIK PRODUKCJI - Tychy

Zadania:
•Montaż elementów siedzeń samochodowych
•Obsługa linii produkcyjnej
•Obsługa maszyn
•Wypełnianie pianką siedzeń samochodowych

Wymagania:
•Doświadczenie w pracy na produkcji w branży automotive
•Doświadczenie przy montażu elementów
•Zdolności manualne
•Rzetelność
•Chęć do pracy

Oferujemy:
•Umowę o pracę tymczasową
•Pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
•Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
•Wynagrodzenie w wysokości 2.000 zł brutto + premie, po 3 miesiącach 2.070 zł brutto + premie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego  CV na adres APLIKUJ

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 81588 ofert pracy. Sprawdź!