Operator lakierni / Lakiernik

Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o.

Kielce

2016-08-17

Obowiązki:

▪ obsługa kabiny lakierniczej (systemu napylania proszkiem) w cyklu ręcznym.

▪ kontrola parametrów kąpieli w myjce ultradźwiękowej służącej do przygotowania

powierzchni

▪ transport elementów do/z kabiny

▪ załadunek/rozładunek elementów na trawersy systemu transportu.

▪ obróbka końcowa (pokrywanie miejsc po zawieszkach)

▪ kontrola jakości lakierowanych elementów.

▪ kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń lakierni.

▪ drobne naprawy.

Wymagania:

Znajomość zagadnień związanych z pracą na stanowisku. Umiejętność samoorganizacji pracy, logicznego myślenia, solidność, dokładność, uczciwość.

Oferujemy:

Stabilne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76133 ofert pracy. Sprawdź!