Specjalista ds. ofert wentylacji

ECOFAN

Aleksandria

2016-11-01

ECOFAN w związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukuje do pracy w biurze osoby do obsługi klienta w charakterze przygotowywania ofert i koncepcji technicznych:

Oczekiwania

- wysoka kultura osobista,

- systematyczność i dbałość o detale,
- wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie wentylacji lub pokrewne (warunek konieczny)

- bardzo dobra obsługa Auto Cad lub programów pokrewnych jak Zw Cad (warunek konieczny)

- mile widziane doświadczenie z działów kosztorysowania, technicznych lub ofertowych firm    wykonawczych branży hvac.

- brak nałogów

Główne zadania:

- przygotowywanie ofert handlowych

- koncepcji technicznych

- projektów wentylacji dla domów jednorodzinnych

- zestawień materiałowych

Oferujemy:
- samodzielność
- umowę o pracę - cały etat
- dojazd do pracy

 Osoby zainteresowane prosimy przesyłać swoje CV oraz list motywacyjny na adres: APLIKUJ lub APLIKUJ

* Zabezpieczenie antyspamowe. Zamiast APLIKUJ" wstaw APLIKUJ".

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji wszystkich procesów rekrutacji realizowanych przez ECOFAN Grzegorz Nocuń (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi  zmianami). Wszystkim Kandydatom dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszym ogłoszeniem, zastrzegamy sobie jednocześnie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102814 ofert pracy. Sprawdź!