Młodszy Specjalista ds. Baz Danych

TEMREC CONSULTING

Warszawa

2016-12-02

Dla naszego Klienta, firmy informatycznej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: DATAB

Obowiązki:

  • Nadzorowanie działania systemu CRM od strony back-endu;
  • Załadunki danych do systemów CRM;
  • Tworzenie analiz i zestawień;
  • Nadzór nad wszelkimi procesami automatycznymi po stronie back-end systemów CRM
  • Nadzór nad synchronizacja danych pomiędzy główną bazą danych a bazami klienckimi;
  • Trzecia linia wsparcia systemów CRM;
  • Tworzenie aplikacji i nowych narzędzi wspomagających bieżącą pracę działu oraz obsługę klientów;

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość języka zapytań SQL;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Praktyczna znajomość przynajmniej jednego języka programowania wysokiego poziomu;
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy CRM.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • Pakiet opieki medycznej w Lux Med;
  • Praca w międzynarodowej korporacji o wysokich standardach IT;
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i udział w różnorodnych, rozwijających projektach.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!