Specjalista ds. HR ze znajomością j. niemieckiego

NGA HR

Katowice

2016-11-25

 Zakres obowiązków:

  • Administracja i wsparcie procesów płacowych dla Klientów, zgodnie ze standardami firmy,
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania Klienta z zakresu HR i prawa pracy obsługiwanego kraju niemieckojęzycznego,
  • Administracja bazy danych, rejestracja danych płacowych i innych zdefiniowanych przez zakres usług dla Klienta,
  • Naliczanie i kontrola płac,
  • Zarządzanie teczkami osobowymi pracowników Klienta, w tym teczkami elektronicznymi,
  • Ewidencja i weryfikacja czasu pracy,
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej w języku niemieckim,
  • Przygotowywanie raportów wymaganych przez Klienta/zespół specjalistów ds.płac w zakresie danych kadrowych i płacowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku w obszarze HR / obsługi klienta / administracji,
  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Analityczne myślenie i szczegółowość,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • Poznanie systemu SAP moduł HR,
  • Wdrożenie w zagadnienia kadrowo-płacowe oraz szkolenia wewnętrzne w zakresie wykonywanych,
  • Rozwój słownictwa branżowego,
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie w centrum Katowic,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (kurs j. angielskiego, kurs j. niemieckiego, prywatna opieka medyczna, dostęp do usług fitness, bonusy).
Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 89444 ofert pracy. Sprawdź!