Konstruktor / Projektant

Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o.

Kielce

2016-10-18

Miejsce pracy: Podzamcze Piekoszowskie

Obowiązki:

▪projektowanie maszyn, urządzeń i tworzenie ich dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D,

▪projektowanie oprzyrządowania potrzebnego do produkcji i tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D,

▪nadzór nad produkcją projektowanych zespołów maszyn i urządzeń,

▪czynne uczestnictwo przy uruchamianiu prototypowych maszyn i urządzeń,

▪projektowanie i wdrażanie procesów technologicznych i sprawowanie nad nimi nadzoru,

▪wsparcie innych działów w zakresie nadzoru nad technologią,

▪współpraca z pozostałymi pracownikami działu konstrukcyjnego.

Wymagania:

•wykształcenie minimum średnie techniczne,

•doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

•znajomość obsługi pakietu Office,

•umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

•kreatywność,

•zdolność pracy pod presją czasu,

•mile widziana znajomość programu Pro/ENGINEER.

Oferujemy:

Zapewniamy stabilną pracę, atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o pracę.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100192 ofert pracy. Sprawdź!