Mistrz Zmianowy / Kierownik Produkcji

Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o.

Kielce

2016-10-18

Miejsce pracy: Podzamcze Piekoszowskie

Obowiązki:

•zarządzanie, nadzór nad dyscypliną pracy pracowników podległej brygady, przestrzeganiem przepisów BHP.

•organizacja i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji w podległym obszarze,

•współpraca z konstruktorami wydziału

•samodzielne rozwiązywanie prostych problemów materiałowych i technicznych,

•zgłaszanie zapotrzebowań na maszyny, przyrządy i narzędzia potrzebne do produkcji w podległym obszarze,

•zapewnienie odpowiedniej jakości produkcji i zgodności z obowiązującymi przepisami, normami,

•nadzór nad porządkiem i czystością na podległym obszarze wydziału,

•nadzór nad stanem technicznym maszyn, urządzeń oraz używanych przez pracowników narzędzi i przyrządów,

•współdziałanie z i innymi osobami w pracach związanych z optymalizacją procesów produkcyjnych.

Wymagania:

•wykształcenie minimum średnie techniczne,

•doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

•doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,

•znajomość procesów produkcyjnych związanych z obróbką metali, procesów spawania konstrukcji stalowych, montażu maszyn i urządzeń przemysłowych,

•znajomość obsługi pakietu Office,

•umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

•kreatywność,

•zdolność pracy pod presją czasu,

•mile widziane uprawniania w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń elektrycznych, obsługi wózka widłowego.

Oferujemy:

Zapewniamy dobre warunki pracy i wynagrodzenie, a także umowę o pracę.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!