Automatyk - Programista

Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o.

Kielce

2016-10-18

Miejsce pracy: Podzamcze Piekoszowskie

Obowiązki:

▪ projektowanie układów zasilania i sterowania dla produkowanych linii pakujących

▪ dobór urządzeń i podzespołów oraz wybór ich dostawców

▪ nadzór nad wykonaniem instalacji

▪ tworzenie programów sterujących dla urządzeń automatyki

▪ uruchomienie maszyn i kontrola działania

▪ tworzenie wymaganej dokumentacji

▪ szkolenie monterów

Wymagania:

▪ wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Automatyka, bądź średnie techniczne poparte doświadczeniem

▪ umiejętność tworzenia systemów automatyki w oparciu o sterowniki PLC, urządzenia HMI i wizualizacje SCADA (Siemens, B&R, Omron, Mitsubishi) oraz sieci (DeviceNet, Profibus, Ethernet)

▪umiejętność tworzenia oprogramowania na roboty przemysłowe ABB

▪dyspozycyjność

▪dodatkowym atutem będzie:
- uprawnienia SEP do 1 kV
- umiejętność tworzenia dokumentacji z wykorzystaniem oprogramowania e-plan

Oferujemy:

Stabilne i dobre warunki pracy i wynagrodzenie a także umowę o pracę.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99857 ofert pracy. Sprawdź!