Opis stanowiska pracy:

Firma HUMAN & HUNTER posiadająca certyfikat o numerze rejestru 6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

USTAWIACZ FORM WTRYSKOWYCH

Miejsce: Tychy

Obowiązki:

• przygotowanie i przezbrojenie form i narzędzi,

• ustawianie procesu na maszynach wtryskowych,

• monitorowanie parametrów produkcji

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie na stanowisku ustawiacza form wtryskowych (możliwość przyuczenia)

• wykształcenie średnie techniczne,

• znajomość budowy form wtryskowych do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych mile widziana

• umiejętność organizacji pracy własnej,

• samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę pracę tymczasową przez agencję, możliwość przejęcia przez zakład pracy,

• pracę trzyzmianową 6/14/22

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej

Kandydatów spełniających opisane wymagania prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
źródło: Gowork.pl
Ostaszewo (kujawsko-pomorskie)
FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia poszukuje dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej,  Kandydatów na stanowisko:   USTAWIACZ WTRYSKAREK miejsce pracy: Toruń (okolice) Nr ref: WTR/2015 ZADANIA: Przezbrojenie maszyn i ustawianie parametrów procesu Utrzymywanie zaplanowanych cyklów produkcyjnych dla maszyn Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z procesem wtrysku Kont
Świebodzin (lubuskie)
Lumberg Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Świebodzinie jest zakładem produkcyjnym, zatrudniającym ok. 300 pracowników, produkującym okablowanie dla systemów fotowoltaicznych oraz systemy połączeń wtykowych dla prądów zasilających i sygnałowych. Do Działu Technicznego poszukujemy: Ustawiacz wtryskarek Miejsce pracy: Świebodzin (lubuskie) Nr ref: UF/jobs.pl Forma zatrudnienia: Pełny etat Obowiązki: przezbra
Tychy (śląskie)
CIEŚLA - ZBROJARZ Miejsce pracy: Polska Opis stanowiska: Przygotowywanie siatek i szkieletów zbrojenia Betonowanie wbudowanych zbrojeń Wznoszenie ścian i innych konstrukcji żelbetonowych/ betonowych Wykonywanie szalunków betonowych oraz zbrojeń według rysunków i planów technicznych Wymagania: min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanow
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 95571 ofert pracy. Sprawdź!
alert