Opinie o pracodawcach - już 2 mln wpisów
Kursy / Szkolenia - 300 sposobów na podniesienie kwalifikacji

NOBILON - firma pożyczkowa prężnie rozwijająca się na polskim rynku od 8 lat, obsługująca klientów z sektora poza bankowego, poszukuje ambitnych osób, które zasilą dotychczasowy zespół, na stanowisku:

Doradca Klienta - chwilówki

Miejsce pracy: Świętochłowice
Nr referencyjny: DK/Świętochłowice

Obowiązki:

  • udzielanie pożyczek klientom wskazanym przez firmę
  • odbieranie wpłat od klientów
  • kolportaż materiałów reklamowych

Wymagania:

  • komunikatywność
  • konsekwencja w dążeniu do celu
  • zapał do pracy
  • niekaralność

Oferujemy:

  • pakiet kilkudziesięciu aktywnych klientów
  • 15% od zebranych wpłat
  • wysokie premie od nowych klientów
  • dodatkowe premie za dobre wyniki
  • wsparcie marketingowe (ulotki, banery, prasa)
  • elastyczne godziny pracy
  • stała pomoc Kierownika (merytoryczna oraz w terenie)
  • możliwość awansu oraz rozwoju
  • cykliczne konkursy
  • szkolenia wdrażające

Kandydatom z konkurencji zapewniamy dyskrecję.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wysłanie CV poprzez niniejszy portal.

Proponowane oferty pracy:
źródło: Gowork.pl
Kraków (małopolskie)
Kancelaria Law & Insurance funkcjonuje na rynku usług prawnych i finansowych od ponad 2 lat. Świadczymy pomoc prawną zarówno w ramach mediacji, jak i w postępowaniach sądowych. Specjalizujemy się w postępowaniach o zapłatę należności wynikających z zawarcia umów ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, umów ubezpieczenia na życie i dożycie, umów kredy
Łódź (łódzkie)
W Avida sp z o.o. zajmujemy się profesjonalnym doradztwem kredytowym. Współpracujemy z wieloma bankami, dlatego mamy w ofercie dużo możliwości finansowania oraz dobrania produktu specjalnie dla Klienta. Nasze zaangażowanie, przygotowanie merytoryczne, szeroki wachlarz ofert i pasję doceniło Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu, przyznając nam w 2013 r. i 2015r. Certyfikat „Firma God
Gdańsk (pomorskie)
Jesteśmy niezależnym doradztwem finansowym. Zajmujemy się bankowością Klienta Biznesowego. Na rynku wyróżnia nas profesjonalne podejście oraz skuteczność w działaniu. Stawiamy na osoby ambitne, które potrafią odważnie mówić, ale  też uważnie słuchać, mające entuzjazm do działania i potrafiące nim inspirować innych, które chcą się rozwijać i stawiają sobi
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 96329 ofert pracy. Sprawdź!
alert