Pracownik biurowy

Nobilon

Włocławek

2017-02-27

NOBILON - firma pożyczkowa prężnie rozwijająca się na polskim rynku od 8 lat, obsługująca klientów z sektora poza bankowego, poszukuje ambitnych osób, które zasilą dotychczasowy zespół, na stanowisku:

Miejsce pracy: Włocławek
Nr referencyjny: PB

Obowiązki:

  • obsługa biura zgodnie z standardami firmy
  • administrowanie bazy danych
  • obsługa urządzeń biurowych
  • wykonywanie prac zleconych w określonym czasie i właściwej jakości
  • nadzór nad dokumentacją firmową
  • telefoniczna obsługa klientów

Wymagania:

  • subordynacja i odpowiedzialność
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • dyspozycyjność
  • wykształcenie minimum średnie
  • sprawna obsługa pakietu MS Office, zwłaszcza Excel

Oferujemy:

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę (podstawa + premia)
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość awansu

Zaintereosowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wysłanie CV poprzez niniejszy portal.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 106934 ofert pracy. Sprawdź!