Samodzielny specjalista ds. kadr i płac

TaxUnit Sp. z o.o.

Kraków

2016-09-08

Tax Unit Sp. z o. o.

Zadania:

  • Obsługa płacowa oraz kadrowa klientów biura
  • Praca w programie kadrowo- płacowym Optima
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej
  • Przygotowywanie dokumentów i umów dla nowych pracowników
  • Zgłaszanie pracowników do ZUS-u
  • Kontrola godzin pracy i naliczanie wynagrodzeń dla osób zatrudnionych w firmie
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Doradztwo w zakresie spraw kadrowo- płacowych na rzecz klientów biura

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi systemu Optima
  • Dobra organizacja pracy
  • Nastawienie na współpracę z zespołem firmy
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

CV prosimy przesyłać na podany adres w formacie Pdf, w tytule podająć nazwę stanowiska oraz imię i nazwisko.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100513 ofert pracy. Sprawdź!