Opis stanowiska pracy:

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Nieustannie się rozwijamy i stale poszerzamy swój zespół projektowy, dlatego szukamy ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań, chętnie się uczą i chcą rozwijać swoje umiejętności w naszej firmie. Jeśli spełniasz te wymagania, zgłoś swoją kandydaturę już dziś!

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited Spółka komandytowo-akcyjna

 zatrudni osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Miejsce pracy: Opole

Region: opolskie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Współtworzenie strategii działań marketingowych i jej realizacja
  • Zarządzanie kampaniami afiliacyjnymi
  • Analiza skuteczności i optymalizacja kampanii
  • Rozliczanie kampanii
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek
  • Udział w targach branżowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość rynku reklamy w Internecie
  • Mile widziana znajomość HTML, Wordpress, Joomla, Magento
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zdolności negocjacyjne i handlowe
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Duży poziom samodyscypliny
  • Dużym atutem będzie znajomość innych języków obcych

Oferujemy:

  • Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
  • Możliwość wyjazdów i szkoleń zagranicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w połączeniu z systemem prowizyjnym
  • Elastyczny czas pracy
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
  • Praca w młodym zespole

Aplikacje w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres APLIKUJ

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
źródło: Gowork.pl
Opole Lubelskie (lubelskie)
Stworzyliśmy unikalne, prestiżowe przedsięwzięcie w branży prawnej - Marketing 4G! Wyjątkowość tego projektu polega na połączeniu perfekcyjnej administracji kancelarii odszkodowawczej klasy PREMIUM z niezwykle skutecznym MARKETINGIEM 4 GENERACJI – gdzie wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie w dotarciu do klienta jak również powołaniu dużej, ale przede wszystkim skutecznej struktury sprzedażowej.
Opole (opolskie)
Perfect Consulting rekrutacja – szkolenia – coaching od 1999 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne dla wszystkich sektorów na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Gwarantujemy rzetelność, bezpieczeństwo, partnerstwo.   Obecnie dla Naszego Klienta, należącego do największych dystrybutorów akcesoriów komputerowych i sprzętu elektronicznego w Europie poszukujemy Kandydatów do nowo powst
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98294 ofert pracy. Sprawdź!
alert