Ustawiacz wtryskarek

ALKAZ Plastics

Bydgoszcz

2016-08-03

Zajmujemy się projektowaniem, konstruowaniem i produkcją form wtryskowych oraz przetwórstwem tworzyw sztucznych. Poszukujemy osób z dużym doświadczeniem w pracy związanej z przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn
Nr referencyjny: Ustawiacz wtryskarek

Obowiązki:

  • przygotowanie wtryskarek do pracy i ustawienie procesów produkcyjnych
  • montaż i demontaż form wtryskowych
  • ustawienie parametrów maszyny wtryskowej zgodnie z dokumentacją techniczną
  • monitorowa nie i korygowanie parametrów procesu
  • wykonywanie próbnych serii produkcyjnych
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych przy uruchomieniu i w trakcie produkcji
  • usuwanie drobnych awarii urządzeń związanych z produkcją
  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji produkcyjnej
  • przeprowadzanie szkoleń operatorów z zakresu obsługi maszyn

Wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu przetwarzania tworzyw sztucznych
  • wiedza praktyczna i teoretyczna z zakresu ustawienia parametrów wtrysku
  • podstawowa wiedza dotycząca aspektów jakościowych detali z tworzyw sztucznych
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • dobra atmosfera pracy w zaangażowanym zespole
  • możliwa pomoc w zakwaterowaniu dla osoby spoza Olsztyna

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77379 ofert pracy. Sprawdź!