Pracownik hali - kompletacja towarów

Grupa Progres Katowice

Bielsko-Biała

2016-06-03

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Współpracujemy z ponad 1000 firmami na terenie całego kraju, dzięki 18 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Partnera poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

- kompletacja towarów do wysyłki,
- prace pomocnicze na terenie hali

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
- aktualna książeczka sanepidowska,
- wysoka motywacja do pracy,
- dokładność, skrupulatność,
- dyspozycyjność,
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową
- możliwość przejęcia przez Klienta i szansę na stałe zatrudnienie
- praca od zaraz od 01.12.2015
- praca w systemie 3 zianowym

Prosimy o przesłanie CV.

Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102701 ofert pracy. Sprawdź!