Obsługa Klienta Yogo by Choice

MJM GROUP S.A.

Legnica

2016-09-19

Marka Yogo By Choice jest odpowiedzią na ogólnoświatowy trend zdrowego stylu życia!

W związku z prężnym rozwojem sieć prestiżowych jogurciarni Yogo by Choice poszukuje komunikatywnych i ambitnych pracowników na następujące stanowisko:

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA W JOGURCIARNI

Miejsce pracy: Galeria Piastów

Nr ref: yogo/obsluga/legnica

Obowiązki:
• promowanie, sprzedaż mrożonych jogurtów
• obsługa klienta
• dbanie o czystość lokalu
• inkasowanie należności
• sumienne i staranne wykonywanie pracy

Wymagania:
• miła aparycja
• schludny wygląd
• dyspozycyjność
• chęć do pracy

Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• stabilne zatrudnienie
• motywacyjny system wynagrodzenia
• możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery
• pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ wraz z numerem referencyjnym w temacie:

Yogo/obsluga/legnica

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)