Projektant / Konstruktor

Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne POMOT Sp. z o.o.

Chojna

2016-11-25

projektowant/konstruktor

Wymagania:

1.    Wykształcenia:  wyższe techniczne (Mechanika, Budowa Maszyn lub pokrewne)

2.   Umiejętności :

  •  doświadczenie w pracy z oprogramowaniem projektowym np. Solid Works, Solid Edge, AutoCad  – warunek konieczny
  • znajomość zasad rysunku technicznego
  • doświadczenie zawodowe  na podobnym stanowisku w branży metalowej
  • mile widziana znajomość projektowania konstrukcji stalowych/ maszyn rolniczych / urządzeń komunalnych
  • mile widziana znajomość  jęz. ang. lub jęz. niem.

3. Gł. zadania:

  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • wprowadzanie zmian w istniejących konstrukcjach,
  • praca w środowisku Solidworks, SolidEdge
  • opracowywanie innowacyjnych rozwiązań od założeń do gotowego produktu,
  • Projektowanie i modelowanie konstrukcji maszyn i urządzeń w 2D i 3D

Co oferujemy?

  • Możliwość doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i stale rozwijającej się
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU.

Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny

z podaniem nazwy stanowiska na adres: APLIKUJ

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Zimowska-Karwan

- Kierownik Działu Kadr i Szkoleń

tel. 091 414 21 82, 091 414 13 55

Tel. 722 222 980