OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO - WOZIDŁO TECHNOLOGICZNE/ ŁADOWARKA / ŻURAW

Tube City IMS Poland sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza

2016-08-02

Opis stanowiska pracy:

TMS International Poland jest wiodącym dostawcą specjalistycznych usług serwisowych dla hut żelaza i stali na całym świecie. Nasza rosnąca sieć obejmuje obecnie 80 zakładów w 10 krajach oraz 36 biur handlowych w 14 krajach. Prowadzimy działalność w Europie, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, w Azji, Afryce i na Karaibach.

Staramy się wyprzedzać oczekiwania naszych klientów poprzez ciągłe doskonalenie naszych procesów i wprowadzenie nowych technologii. Nasze usługi pomagają zmniejszyć uciążliwe oddziaływanie hut na środowisko jednocześnie tworząc wartość dodaną.

W TMS International zajmujemy się również przerobem hałd hutniczych i odlewniczych, które dotychczas stanowiły duży problem ekologiczno-urbanistyczny, a przez swoja działalność przyczyniamy się do poprawy stanu naszego środowiska naturalnego oraz ochrony zasobów kamienia naturalnego.

W związku z rozwojem zakładu w Dąbrowie Górniczej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO - (wozidła technologiczne / ładowarka jednonaczyniowa / żuraw)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłową realizację zadań, wynikające z planów produkcyjno-ekonomicznych zakładu, przy zachowaniu oczekiwanych standardów BHP.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • minimum 3–letnie doświadczenie zdobyte na podobnych stanowiskach związanych z obsługą wozidła technologicznego lub/ i ładowarka / żuraw samojezdny,
  • posiadanie aktualnych wymaganych uprawnień -prawo jazdy kat.C, operatora ładowarki kl.I lub żuraw ŻII
  • praktyczna znajomość konstrukcji, zasad działania maszyn i urządzeń,
  • zdolności organizacyjne i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu,

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • motywacyjny system wynagradzania powiązany z osiąganymi wynikami pracy,
  • pakiet socjalny oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenia oraz opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ z dopiskiem w temacie wiadomości: OPERATOR SPRZĘTU CIĘŻKIEGO

Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca i chcesz uzyskać więcej informacji o firmie zapraszamy na naszą stronę internetową www.tubecityims.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę TMS International Poland z siedzibą w Dąbrowej Górniczej, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76133 ofert pracy. Sprawdź!