Monter centralnego ogrzewania

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH

Całe Niemcy

2016-09-29

Do naszych dużych projektów budowlanych szukamy monterów centralnego ogrzewania.

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH jest od wielu lat najprężniej rozwijającym się na rynku przedsiębiorstwem pełniącym usługi montażowe. Zatrudniamy fachowców z całej Europy i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec.

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań dla naszych klientów z branży przemysłowej i rzemieślniczej.

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego będzie atutem.

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • diety za każdy dzień roboczy
  • urlop wypoczynkowy uzależniony od stażu pracy od 24 do 30 dni
  • gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 EURO
  • podwyżkę wynagrodzenia po nieprzerwanej pracy  1,5 % i 3,0 %
  • dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta  aż do 100 %

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:www.brilliant-personaldienste.de

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:Brilliant Personaldienste GmbH Polska

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76952 ofert pracy. Sprawdź!