Elektryk

Power Jobs GmbH

Całe Niemcy

2016-09-29

Od ponad dziesięciu lat firma power jobs GmbH oferuje ponadtaryfowe wynagrodzenie oraz pewną pracę na terenie Niemiec!

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk

Opis stanowiska:

Praca na stanowisku elektromontera instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych.

Wymagania:

  • znajomość instalacji elektrycznych i/lub elektryki przemysłowej
  • mobilność
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • min. komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie + diety + nadgodziny
  • zwroty kosztów dojazdu
  • premie świateczne i urlopowe
  • niemiecką umowe o pracę
  • niemieckie świadczenia socjalne (składki rentowe, ubezpieczenie zdrowotne, zasiłki rodzinne )
  • organizację zakwaterowania przez firmę
  • wypłatę zaliczek

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76526 ofert pracy. Sprawdź!