Specjalista ds. Wsparcia IT

AERO-GSE Sp. z o.o.

Kraków

2016-12-30

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lotniczej. Wśród naszych klientów znajdują się firmy z terytorium Europy, jak i Azji. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę, która będzie odpowiedzialna za wsparcie w zakresie IT.

Opis stanowiska pracy:

* obsługa serwera

* przygotowywanie sprzętu i oprogramowania dla nowych pracowników
* obsługa chmury związana z jej bieżącym funkcjonowaniem
* konsultacje i doradztwo w wyborze i użytkowaniu oprogramowania

* konsultacje i doradztwo w wyborze sprzętu
* instalacja i uruchomienie nowych urządzeń (np. drukarki)
* obsługa strony internetowej

* sprawne rozwiązywanie problemów informatycznych
* inne zadania związane z bieżącym wsparciem dla pracowników

Wymagania:

* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
* biegła znajomość MS Office, Adobe Acrobat itd.

* biegła znajomość środowiska Windows

* znajomość zagadnień związanych z działaniem sieci 3G/4G

* wykształcenie wyższe, minimum tytuł licencjata (studia kierunkowe mile widziane)

* umiejętność wykonywania podstawowych napraw sprzętu komputerowego
* dobra znajomość jęz. angielskiego lub jęz. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- pracę na niepełny etat na podstawie umowy-zlecenia

- elastyczne godziny pracy

- możliwość pracy zdalnej

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, prowadzonego przez AERO-GSE Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 80914 ofert pracy. Sprawdź!