Account Manager

GoWork.pl

Warszawa

2017-05-15

Jeśli zależy Ci na pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji, w której praca oparta jest na długotrwałej relacji, jasnych regułach, przejrzystym systemie wynagrodzeń zapraszamy Cię do współpracy!

W związku z dynamicznym rozwojem, firma GoWork poszukuje aktywnej i otwartej na nowe wyzwania osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nasze oczekiwania:

- umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,

- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne,

- umiejętnośći negocjacyjne,

- doświadczenie w sprzedaży.

Co oferujemy:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie (+premie),

- dobrą atmosferę w pracy,

- możliwość rozwoju zawodowego oraz liczne szkolenia

- atrakcyjną lokalizację pracy (Rondo Daszyńskiego)

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie  nowych klientów,

- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy,

- realizacja celów i aktywności sprzedażowych (rozmowy telefoniczne, mailing, spotkania indywidualne z klientami).

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 110023 ofert pracy. Sprawdź!