Handlowiec ds. pozyskiwania klientów niemieckojęzycznych

EKT INSTAL Sp.z o.o.

Wrocław

2016-10-04

Firma EKT Instal z siedzibą na terenie Wrocławia zatrudni:

Specjalista ds. pozyskiwania klientów niemieckojęzycznych

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- wysokie umiejętności nawiązywania i trwałego utrzymywania
kontaktów z klientem niemieckojęzycznym(telefon, e-mail),
- umiejętność prowadzenia rozmów handlowych z klientem
niemieckojęzycznym,
- dobra znajomość środowiska Windows a w szczególności
MS Word i MS Excel,
- prawo jazdy

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o dobre
stosunki z obecnymi klientami firmy,
- prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie kontraktów
z klientem niemieckojęzycznym,
- opieka nad obecnymi i przyszłymi kontraktami,
- prowadzenie korespondencji e-mailowej z niemieckimi
kontrahentami,

Oferujemy:
- umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- dobre warunki pracy w miłej atmosferze,
- wszystkie potrzebne narzędzia pracy,
- możliwość bezpośredniego kontaktu z językiem,
- wyjazdy służbowe,