Pracownik Magazynu/Pakowacz - Chorzów

Power Jobs Sp. z o.o.

Chorzów

2016-07-18

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej działająca  w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta, dużej firmy logistycznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu/Pakowacz – Chorzów

LOKALIZACJA: CHORZÓW

RODZAJ PRACY: Praca Tymczasowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • etykietowanie
  • rozkładanie palety do kompletacji
  • przepakowywanie produktów zgodnie z określonymi schematami
  • proste prace magazynowe

OCZEKIWANIA:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • zaangażowanie i systematyczność
  • chęć i motywacja do pracy

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 116507 ofert pracy. Sprawdź!