Opis stanowiska pracy:

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej działająca  w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta, dużej firmy logistycznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynu/Pakowacz – Chorzów

LOKALIZACJA: CHORZÓW

RODZAJ PRACY: Praca Tymczasowa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • etykietowanie
  • rozkładanie palety do kompletacji
  • przepakowywanie produktów zgodnie z określonymi schematami
  • proste prace magazynowe

OCZEKIWANIA:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • zaangażowanie i systematyczność
  • chęć i motywacja do pracy

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."

Proponowane oferty pracy:
źródło: Gowork.pl
Chorzów (śląskie)
Agencja Pracy In Person cert.698 poszukuje kobiet i mężczyzn do pracy na różnych liniach produkcyjnych przy pakowaniu w zakładzie przetwórstwa drobiu. Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku, możliwość pracy w soboty. PRACOWNIK PRODUKCYJNY Miejsce pracy: Niemcy - Haren Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie 9,10 € brutto/godz pracę na dłuższy okres czasu zatrud
Agencja Pracy Tymczasowej Eurokadra SA (nr cert. 8252) dla swojego Klienta poszukuje osób do pracy tymczasowej na magazynie w Chorzowie Stanowisko: WYKONYWANIE NADRUKÓW REKLAMOWYCH NA GADŻETACH Miejsce pracy: CHORZÓW PROLOGIS PARK Zadania: - wykonywanie nadruków reklamowych na gadżetach typu kubki, ołówki, koszulki, parasolki - obsługa maszyn Wymagania: - dobra znajomość tabliczki mnożenia - umiejętność sz
Belgium, Netherlands, EU (Belgium, Netherlands, EU)
 “SFS Poland” works on international projects in the technical sector and the meat processing industry. We operate in countries such as the Netherlands, Belgium, Germany and Poland. Packager, labeler meat products Miejsce pracy: Belgium, Netherlands, EU Requirements: Ability to cooperate with foreign colleagues; Experience in packaging and labeling is considered an adv
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98751 ofert pracy. Sprawdź!
alert