Pakowacz/ Pracownik magazynowy

Hemmersbach GmbH&Co.KG

Bielany Wrocławskie

2016-11-23

HEMMERSBACH jest międzynarodowym przedsiębiorstwem, które świadczy kompleksowe usługi serwisowe z obszaru IT na skalę przemysłową. Naszą firmę tworzy ponad 2100 stałych pracowników zatrudnionych w 34 oddziałach. Z ich pomocą wykonujemy zlecenia na skalę światową w ponad 190 krajach.

Do naszego Oddziału w Bielanach Wrocławskich poszukujemy osoby na stanowisko:

Pakowacz, magazynier – bez uprawnień, praca na jedną zmianę od zaraz !

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Ul. Logistyczna 4, 55-050 Kobierzyce

Zadania:

• Przenoszenie komputerów (PC, Notebooki, All in One) wewnątrz zakładu
• Uruchamianie programów diagnostycznych na wybranych urządzeniach

LUB

• Przyjmowanie dostaw sprzętu komputerowego
• Przepakowywanie przyjętego sprzętu
• Segregacja powstałych w powyższym procesie odpadów
• Sparządzanie raportów
• Kontrola wizualna stanu opakowania przyjmowanych towarów i raportowanie ewentulnych uszkodzeń

Szukasz pracy jednozmianowej? Nie masz uprawnień ani doświadczenia?

Wymagamy:

• chęć do podjęcia zatrudnienia i jego kontynuowania
• wysoka motywacja do pracy
• zaangażowanie
• dynamizm

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie

• umowę o pracę na pełen etat

pracę na 1 zmianę (7-15 lub 9-17)

• przyjazną atmosferę

• dofinansowanie do obiadów.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98249 ofert pracy. Sprawdź!