Pracownik produkcji

BIZNES PARTNER SP. Z O.O.

Łódź

2016-11-10

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER SP. Z O.O.
wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr. 491 dla swojego klienta zajmującego się produkcją i sprzedażą produktów spożywczych wysokiej jakości zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź-Bałuty

Obowiązki:

  • Czynności pomocnicze na produkcji
  • Pakowanie towaru
  • Dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Chęci do pracy
  • Zdolności manualne
  • Dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanym przedsiębiorstwie
  • Umowę zlecenie
  • Miłą atmosferę pracy
  • Pracę w systemie 3 zmianowym

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!