Opis stanowiska pracy:

EnergoPL Sp. z o.o

Firma działająca na rynku budownictwa energetycznego i przemysłowego, świadcząca swoje usługi zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter / Monter prowadzący ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Budowy zagranicą oraz w kraju

Opis stanowiska

  • Monter z doświadczeniem w branży budownictwa energetycznego
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Doświadczenie w branży energetycznej,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów na kontrakty realizowane zagranicą i w kraju,
  • Odpowiedzialność, bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, elastyczność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Lojalność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym zespole współpracowników.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie CV na adres
e-mail: APLIKUJ. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie
z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Monter
2016-03-09
źródło: Gowork.pl
Ludwigslust (Niemcy)
Monter Konstrukcji Stalowych           Miejsce pracy: Niemcy / Ludwigslust / Meklemburgia-Pomorze Przednie Region: Zagranica                                              Wymagania - m
Niemcy (Niemcy)
OFERTA NR. 10/17       Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy monterów z doświadczeniem w montażu instalacji sanitarnych, ogrzewania C.O,klimatyzacji i wentylacji.   Zakres obowiązków i wymagania:   - posiadanie wyżej wymienionych umiejętności - doświadczenie w zawodzie -  prawo jazdy  i własny samochód - dyspozycyjność , - komunikatywna znajomość języka niemieckiego konieczna - gotowoś
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99053 ofert pracy. Sprawdź!
alert