Operator wózka widłowego - Czeladź

Grupa Progres Katowice

Czeladź

2016-09-16

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy.

Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Współpracujemy z ponad 700 firmami na terenie całego kraju, dzięki 14 sprawnie funkcjonującym oddziałom. Grupa Progres jest Agencją Zatrudnienia nr 5088

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Czeladź

Zakres obowiązków:

- prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego

- załadunek i rozładunek towarów

- przygotowanie towarów do wydania zgodnie z zamówieniem

Pracodawca oferuje:

- umowa zlecenie z ZUS

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość przejęcia przez Klienta po okresie próbnym

- praca w systemie 2 zmianowym

Pracodawca oczekuje:

- uprawnienia na wózki widłowe

- aktualne badania psychotechniczne

- doświadczenie w pracy na magazynie

- aktualna książeczka sanepidowska

Cv prosimy wysłać za pośrednictwem formularza:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)” Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.