Nauczyciel wychowania przedszkolnego

MJM GROUP S.A.

Legnica

2016-09-19

Nowoczesne niepubliczne Przedszkole Piastów w Legnicy prowadzi rekrutację kandydatów na stanowisko:

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Miejsce pracy: Galeria Piastów, Legnica

Nr. ref. nauczyciel/piastow

Wymagania:

•             wyższe wykształcenie pedagogiczne

•             doświadczenie w pracy z dziećmi

Obowiązki:

  • sprawowanie opieki nad dziećmi
  • pomoc dzieciom w wykonywaniu codziennych czynności
  • pomoc przy organizowaniu animacji tematycznych i okolicznościowych
  • realizacja planu dydaktycznego
  • zaangażowanie i powołanie do pracy z dziećmi
  • kreatywność, inicjatywa
  • organizacja czasu wolnego

Oferujemy:

  • Pracę z możliwością profesjonalnego rozwoju w młodym dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie i motywacyjny system wynagrodzenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres APLIKUJ                                     wraz z numerem referencyjnym, w temacie nauczyciel/piastow

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75925 ofert pracy. Sprawdź!