Opis stanowiska pracy:

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Nieustannie się rozwijamy i stale poszerzamy swój zespół projektowy, dlatego szukamy młodych, ambitnych ludzi, którzy nie boją się wyzwań, chętnie się uczą i chcą rozwijać swoje umiejętności w naszej firmie. Jeśli spełniasz te wymagania, zgłoś swoją kandydaturę już dziś!

W związku z dynamicznym rozwojem firma Ineva Services Limited S.K.A. zatrudni osoby na stanowisko:

Front-End Developer

Miejsce pracy: Opole (praca stacjonarna)

Opis stanowiska:

  • tworzenie i rozwijanie stron produktowych oraz aplikacji internetowych zgodnie z odwzorowaniem projektu graficznego;
  • dbałość o jakość aplikacji;
  • współpraca z zespołem;
  • dokumentowanie kodu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość technologii internetowych: JavaScript , HTML5, CSS;
  • znajomość Adobe Photoshop;
  • doświadczenie w pracach nad projektami internetowymi;
  • otwartość i kreatywność;
  • dbanie o detale i skalowalność aplikacji;
  • chęć rozwoju osobistego oraz podnoszenia swoich umiejętności zawodowych;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w dużym zespole projektowy.

Mile widziane:

  • znajomość standardów W3C;
  • znajomość Bootstrap;
  • znajomość technologii AJAX, JSON oraz REST;
  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git.

Profil osobowy wymagany na to stanowisko:

  • samodzielność w zakresie przydzielonych zadań;
  • umiejętność pracy w dużym zespole projektowym;
  • umiejętność poszukiwania rozwiązań na zadane problemy;
  • sumienność i terminowość;
  • zaangażowanie w powierzone jej projekty i zadania.

Oferujemy:

  • udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • elastyczny czas pracy;
  • nowe doświadczenia przy pracy nad budowaniem aplikacji i portali internetowych;
  • samodzielność projektową zależną od umiejętności;
  • możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy.

Aplikacje w postaci CV oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres APLIKUJ .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
źródło: Gowork.pl
Łódź (łódzkie)
Nasze oczekiwania: * Biegła znajomość Photoshopa i Illustratora * Biegła znajomość HTML5, CSS3 * Dobra znajomość frameworku Bootstrap * Umiejętność projektowania i wdrażania responsywnych stron www * Znajomość JavaScript (jQuery) * Poczucie estetyki/dobry zmysł plastyczny * Umiejętność pracy w zespole * Dobra organizacja pracy * Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację * Doświadczenia popartego portfolio
Amsterdam (Holandia)
M&B Agencja Pracy ( nr rej.9486) dla holenderskiego klienta poszukuje: Programista .NET Miejsce pracy: Holandia Atrakcyjna płaca (25-35/h brutto EUR ) uzależniona od doświadczenia i wykonywanego projektu. Wymagania: Znajomość XML, XSD, WSDL, SOA, WordPress Znajomość baz danych MS SQL Znajomość technologii ASP.NET (C#) Umiejętności szybkiego uczenia się Samodzielnoś
Gdańsk (pomorskie)
Perfect Consulting – rekrutacja, szkolenia, coaching - od 1999 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne dla wszystkich sektorów na stanowiska średniego i wyższego szczebla.   Obecnie dla Naszego Klienta, renomowanej firmy z 15-letnim doświadczeniem zajmującej się projektowaniem oraz produkcją materiałów POS,  poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 95403 ofert pracy. Sprawdź!
alert