Tajemniczy Klient - audytor

VSC

Wałbrzych

2016-11-03

VSC to stabilna firma z ugruntowaną pozycją rynkową. Od przeszło 18 lat z sukcesem pomagamy naszym Klientom badać jakość obsługi oczami ich klientów. Nasz sukces rynkowy opiera się na wąskiej specjalizacji w zakresie badań jakości obsługi SecretClient® oraz programów lojalnościowych. Więcej informacji na temat naszej firmy znajduje się na stronie internetowej www.secretclient.com.

 

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób w całej Polsce, zarówno z dużych miast jak i małych miasteczek i wsi, zainteresowanych stanowiskiem:

TAJEMNICZY KLIENT – AUDYTOR

 

Osoba biorąca udział w badaniu, wciela się w rolę zwykłego, przeciętnego klienta, który udaje się do wskazanej placówki, aby sprawdzić w niej jakość obsługi. Tajemniczy klient nawiązuje rozmowę z pracownikiem, dzięki której ocenia jego kompetencje, umiejętność rozmowy z klientem, dyskretnie sprawdza również elementy wizualne lokalu. Po wizycie dostarcza raport drogą elektroniczną w postaci ankiety.

 

Jest to praca dorywcza, a ilość zleceń zależy głównie od miejsca zamieszkania oraz jakości wypełnianych ankiet. Współpraca odbywa się na podstawie umowy o dzieło. Informacje na temat aktualnych badań będą przekazywane kandydatom na Tajemniczego Klienta drogą telefoniczną lub mailową. Więcej szczegółów dotyczących współpracy znajduje się w zakładce „Zasady współpracy”, po zarejestrowaniu się i zalogowaniu w naszym systemie.

 

W jaki sposób zostać Tajemniczym Klientem? Wejdź na stronę: www.audyty.secretclient.com, a następnie kliknij „Zostań tajnym klientem” i wypełnij formularz.

 

Oferujemy:

- ciekawe doświadczenie z zakresu obsługi klienta i badań marketingowych;

- możliwość zdobycia dodatkowego źródła dochodu;

- elastyczne godziny pracy;

 

Oczekiwania wobec kandydatów:

- wiek powyżej 18 lat;

- kultura osobista;

- uczciwość i rzetelność;

- otwartość na nowe doświadczenia;

- poprawność pisowni w języku polskim: znajomość zasad ortografii i interpunkcji;

- stały dostęp do Internetu i umiejętność obsługi podstawowych aplikacji;

- posiadanie lub dostęp do aparatu fotograficznego / skanera.

 

Mile widziane:

- doświadczenie w obszarze badań marketingowych;

- doświadczenie w pracy jako Tajemniczy Klient;

- dostęp do dyktafonu/ telefonu z możliwością nagrywania.

 

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!

Wejdź na stronę: www.audyty.secretclient.com. Następnie kliknij „Zostań tajnym klientem” i wypełnij formularz. UWAGA! Nie rozpatrujemy CV przesyłanych drogą mailową.