Pracownik Kręgielni Play City

MJM GROUP S.A.

Legnica

2016-09-19

Prestiżowa kręgielnia w Galerii Piastów poszukuje osoby do pracy na stanowisko:
PRACOWNIK KRĘGIELNI
Miejsce pracy: LEGNICA, KRĘGIELNIA PLAY CITY
Nr ref: recepcja/kręgielnia

Opis stanowiska:
- Obsługa torów bowlingowych
- Obsługa kas i szatni
- Profesjonalna obsługa Klienta
- Utrzymywanie porządku na kręgielni
- Nadzór nad turniejami i konkursami

Wymagania:
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność,
- Umiejętność utrzymywania dobrych relacji z Klientem oraz umiejętność pracy w zespole,
- Odpowiedzialność i zorganizowanie oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- Uczciwość,
- Doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
- Preferowani mężczyźni (obsługa torów)

Oferujemy:
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- Możliwość rozwoju osobistego,
- Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w temacie:
Nr ref: recepcja/kregielnia

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77150 ofert pracy. Sprawdź!