Absolwenci z j. skandynawskimi (szwedzki, norweski, duński)

People

Kraków

2016-09-19

People Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego świadczącą swoje usługi rekrutacyjne dla największych firm działających w Europie i na świecie.

Dla lidera branży nowoczesnych technologii z siedzibą w Krakowie poszukujemy

Absolwentów z j. skandynawskimi (szwedzki, norweski, duński)

Zakres obowiązków:

  • praca z j. szwedzkim, duńskim lub norweskim na co dzień
  • rejestracja danych w systemie
  • terminowe wystawianie faktur
  • sprawdzanie poprawności dokumentów księgowych oraz przygotowywanie raportów na potrzeby managera
  • współpraca z innymi działami firmy

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • dobra znajomość języka szwedzkiego, norwskiego lub duńskiego  w mowie i piśmie (poziom B2/C1)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1/B2)
  • dostępność w pełnym wymiarze godzin - 40h tygodniowo

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny, następnie nieokreślony
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie,
  • atrakcyjny pakiet benefitów, kursy językowe
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV w j. angielskim

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)