Opis stanowiska pracy:

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko:

MAGISTRA FARMACJI

Miejsce pracy: Będzin woj. śląskie

Rodzaj zatrudnienia: etat

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu,
  • sporządzanie leków recepturowych i leków aptecznych,
  • udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych będących przedmiotem obrotu,
  • sprawowanie opieki farmaceutycznej

Od kandydatów oczekujemy:

  • Prawa Wykonywania Zawodu Farmaceuty,
  • samodzielności i skuteczności w działaniu,
  • dyspozycyjności,
  • obowiązkowości,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności sprzedażowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy APLIKUJ w temacie wpisując miejscowość. Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Praca szuka Ciebie! Zarejestruj się!

4Farm Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 9412

Proponowane oferty pracy:
źródło: Gowork.pl
Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)
Aktualnie dla naszego Klienta - apteki ogólnodostępnej w Kętrzynie - poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:   Magister Farmacji Lokalizacja:  Kętrzyn Nr referencyjny: MF/04/16/KE Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa Pacjentów. Prawidłowa realizacja recept.   Wymagania: Wykształcenie wyższe farmaceutyczne oraz prawo wykonywania zawodu. Ukończony staż. Dobra organizacja pracy. Zaangażowanie, rzetelność i
Brodnica (kujawsko-pomorskie)
Aktualnie dla naszego Klienta - apteki ogólnodostępnej w Brodnicy - poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:   Magister Farmacji Lokalizacja: Brodnica Nr referencyjny: MF/03/16/B Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa Pacjentów. Prawidłowa realizacja recept.   Wymagania: Wykształcenie wyższe farmaceutyczne oraz prawo wykonywania zawodu. Ukończony staż. Dobra organizacja pracy. Zaangażowanie, rzetelność i umiejęt
Chojnice (pomorskie)
Aktualnie dla naszego Klienta - apteki ogólnodostępnej w Chojnicach - poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:   Kierownik Apteki Lokalizacja:  Chojnice Nr referencyjny: KA2/11/15/CH Zakres obowiązków: Nadzór merytoryczny i fachowy nad działalnością apteki. Organizacja pracy i zarządzanie zespołem. Profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów.   Wymagania: Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z uprawnieni
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 96274 ofert pracy. Sprawdź!
alert