Konsultant ds. obsługi klienta

Cinkciarz.pl

Zielona Góra

2016-11-22

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze fintech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży zatrudnionych w spółce.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • telefoniczną i elektroniczną obsługę klientów polskich i zagranicznych,
  • budowanie właściwych relacji i kontaktów z klientami,
  • pomoc i wsparcie w korzystaniu z serwisu internetowego,
  • opiekę oraz prowadzenie spraw stałych klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziana telefoniczna obsługa),
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • orientacja na potrzeby klienta,
  • samodzielność w działaniu,
  • znajomość min. jednego języka obcego w stopniu bardzo dobrym (preferowany j. angielski),
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę-zlecenie wg preferencji kandydata,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające kompetencjom,
  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,
  • udział w zajęciach sportowych,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dostęp do firmowej biblioteki,
  • świeże owoce dla pracowników.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ, koniecznie z dopiskiem Konsultant ds. obsługi klienta.

Prosimy także o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”