Pielęgniarka

Caritas Archidiecezji Warszawskiej

Warszawa

2016-09-26

Caritas Archidiecezji Warszawskiej  ul. Krakowskie Przedmieście 62; Warszawa

zatrudni PIELĘGNIARKI / PIELĘGNIARZY do pracy w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie studium medyczne, mile widziane wyższe (licencjat lub magister)
  • Staż pracy w oddziałach stacjonarnych lub w domach opieki dla pacjentów w wieku 65+
  • Mile widziane kursy kwalifikacyjne w dziedzinie opieki długoterminowej, lub pielęgniarstwa przewlekle chorych i niepełnosprawnych, lub pielęgniarstwa zachowawczego, lub pielęgniarstwa rodzinnego, lub pielęgniarstwa środowiskowego, lub pielęgniarstwa środowiskowo-rodzinnego, lub pielęgniarstwa geriatrycznego, lub pielęgniarskiej opieki paliatywnej

OBOWIĄZKI:

•             W Caritas wymagamy rzetelnej pracy i zaangażowania

•             W Caritas pielęgniarka jest przede wszystkim odpowiedzialna za wykonanie zabiegów

OFERUJEMY:

•             W Caritas na jedną pielęgniarkę przypada od 14 do 20 pacjentów a praca trwa 7 godzin podczas dyżurów

              dziennych lub 10 godzin w nocy

•             Elastycznie podchodzimy do rodzaju zatrudnienia – umowa zlecenie/działalność gospodarcza/umowa o

              pracę

•             Oferujemy dobre zarobki wypłacane zawsze na czas

•             Zostań pracownikiem etatowym Caritas a otrzymasz dopłaty do urlopu i prywatną opiekę zdrowotną w

              placówkach ENEL – MED

Aplikacje prosimy składać drogą elektroniczną na adres: APLIKUJ

W temacie maila prosimy wpisać: Pielęgniarka / Pielęgniarz do ZOL

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy Caritas AW dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76526 ofert pracy. Sprawdź!