Koordynator / Mistrz Hali Warsztatowej

ANTRANS

Dąbrowa Górnicza

2016-10-24

Serwis Samochodów Ciężarowych zatrudni na stanowisko

Wymagania:
- wykształcenia mechanicznego bądź pokrewnego ( min. średnie)
- minimum trzyletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętności zarządzania zespołem
- umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną·
- znajomości budowy oraz procesu naprawy pojazdów
· dobrej organizacji czasu pracy

Obowiązki:
· koordynacja pracy pomiędzy biurem obsługi a halą serwisową
· zarządzanie podległym zespołem
· kontrola stanu technicznego pojazdów
· organizacja pracy hali warsztatowej
· kontrola pracy mechaników oraz prac związanych z naprawą pojazdów

Oferujemy:
· stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
· narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
· możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego

na adres: APLIKUJ w tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82378 ofert pracy. Sprawdź!