Pracownik narzędziowni

Kuźnia Jawor S.A.

Jawor

2016-11-06

 Kuźnia Jawor SA producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych. Od wielu lat specjalizuje się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

Zarządzanie przez jakość, ciągłe doskonalenie procesów i wyrobów oraz działania w kierunku spełnienia oczekiwań klientów to główne cele jakościowe Kuźni Jawor SA.

Pracownik w dziale narzędziowym

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie bieżących napraw i usprawnień narzędzi,
• Konserwacja narzędzi zgodnie z planem działań prewencyjnych,
• Nadzór nad prawidłową eksploatacją obrabiarek sterowanych numerycznie i racjonalną gospodarkę narzędziami,
• Współpraca w zakresie planowania produkcji oprzyrządowania i nadzór nad terminem wykonania narzędzi,
• Współpraca z działem technologicznym przy wdrażaniu nowych programów,
• Szkolenie współpracowników.

Oczekiwania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne,
• Doświadczenia w dziale narzędziowym mile widziane,
• Znajomość obsługi frezarek i tokarek (starej i nowej generacji) będzie dodatkowym atutem,
• Umiejętność ustalania technologii wykończenia detalu na podstawie rysunku technicznego,
• Precyzja, dbałość o najmniejsze szczegóły.

Oferujemy:

• Niezbędne szkolenia wymagane do wykonywania powierzonych obowiązków,
• Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
• Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!