Spawacz gazowy

ideale-jobs-GmbH

Całe Niemcy

2016-09-26

ideale-jobs-GmbH jest od wielu lat najprężniej rozwijającym się na rynku przedsiębiorstwem pełniącym usługi montażowe. Zatrudniamy ponad 1500 fachowców i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec.

Do naszych dużych projektów budowlanych w Stuttgarcie szukamy spawacza gazowego.

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań dla naszych klientów z branży przemysłowej i rzemieślniczej.

Wymagania:

Komunikatywna  znajomość języka niemieckiego. Własny samochód będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stawka godzinowa aż do 12  EURO
  • diety za każdy dzień roboczy aż do 60 EURO
  • urlop wypoczynkowy uzależniony od stażu pracy od 24 do 30 dni
  • gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 EURO
  • podwyżkę wynagrodzenia po nieprzerwanej pracy  1,5% i 3,0%
  • dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta  aż do 100%

6 wakatów