MISTRZ ZMIANOWY

Kuźnia Jawor S.A.

Jawor

2016-11-06

Kuźnia Jawor SA producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych. Od wielu lat specjalizuje się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

Zarządzanie przez jakość, ciągłe doskonalenie procesów i wyrobów oraz działania w kierunku spełnienia oczekiwań klientów to główne cele jakościowe Kuźni Jawor SA.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników, organizacja pracy, nadzorowanie procesów, egzekucja działań,
  • Realizacja celów produkcyjnych i jakościowych poprzez odpowiednią organizację pracy,
  • Dbałość o standaryzację procesów,
  • Współpraca z osobami kierującymi innymi obszarami,
  • Uczestnictwo w projektach optymalizacji procesów, wprowadzanie innowacji i usprawnień,
  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ.  na powierzonej zmianie

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • Doświadczenie zawodowe jako mistrz zmianowy/brygadzista w firmie produkcyjnej – co najmniej 2 lata,
  • Dobra praktyczna znajomość narzędzi z zakresu Lean Manufacturing,
  • Umiejętność zarządzania zespołem i wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • Otwartość na zmiany,
  • Odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Mile widziane doświadczenie na  wydziale obróbki plastycznej.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102916 ofert pracy. Sprawdź!