Kompleter zamówień - Hurtownia Farmaceutyczna

FARMACOL

Mory

2016-09-23

Zakres obowiązków :

Przygotowanie towaru do wydania

Przyjmowanie towaru

Rozmieszczenie towaru w magazynie

Realizacja zamówień do aptek

Oczekujemy:

Dyspozycyjności(praca zmianowa)

Dokładności

Odpowiedzialności

Umiejętności pracy w zespole

Minimalne wykształcenie – Zawodowe ukończone

Książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy:

Stałą pracę w stabilnej firmie

W etapie szkoleniowym Umowa Zlecenie (15 zł/ h brutto) ( możliwość przejścia na Umowę o Prace od 3 miesiąca ) Możliwość zdobycia doświadczenia

Dodatek nocny

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Wysyłając CV prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami