Magazynier

PPU EKOBUD sp. z o.o.

Grudziądz

2016-10-24

Magazynier, operator wózków widłowych

OPIS STANOWISKA, PODSTAWOWE ZADANIA

  • przyjmowanie i wydawanie towarów zgodnie z przyjętym obiegiem dokumentów,
  • odpowiedzialność za przygotowanie i sprawny załadunek towaru,
  • profesjonalna obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy.
  • obsługa wózka widłowego

WYMAGANIA:

  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • preferowane wykształcenie średnie, mile widziane wykształcenie o profilu budowlanym,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i entuzjazm.
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie materiałów budowlanych,

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników

Jeżeli chcesz z nami pracować i potrafisz nas do siebie przekonać to koniecznie wyślij swoje CV i list motywacyjny (obowiązkowo oba dokumenty)  na adres e-mail: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

 W CV prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych „

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!