Monter centralnego ogrzewania

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH

Całe Niemcy

2016-09-27

Do naszych dużych projektów budowlanych na terenie Niemiec szukamy monterów centralnego ogrzewania.

A.I.M Allgemeine Industriemontagen GmbH jest od wielu lat najprężniej rozwijającym się na rynku przedsiębiorstwem pełniącym usługi montażowe. Zatrudniamy ponad 1500 fachowców i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec.

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań dla naszych klientów z branży przemysłowej i rzemieślniczej.

Wymagania:

Mile widziana znajomość języka niemieckiego. Własny samochód będzie dodatkową zaletą.

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa
  • diety za każdy dzień roboczy
  • urlop wypoczynkowy uzależniony od stażu pracy od 24 do 30 dni
  • gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 EURO
  • podwyżkę wynagrodzenia po nieprzerwanej pracy  1,5 % i 3,0 %
  • dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta  aż do 100 %

 4  wakaty

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76133 ofert pracy. Sprawdź!