Mechanik Samochodów Ciężarowych

ANTRANS

Dąbrowa Górnicza

2016-10-24

Serwis Samochodów Ciężarowych zatrudni na stanowisko
Mechanik Pojazdów Ciężarowych

Wymagania:
- minimum 2 lata doświadczenia w naprawie pojazdów ciężarowych
- wykształcenie zawodowe
- duża wiedza z zakresu hydrauliki, pneumatyki i mechaniki,
- doświadczenie w pracy z rysunkami technicznymi
- prawo jazdy
- motywacja do pracy, samodzielność.

Główne zadania:
- naprawa samochodów ciężarowych, przyczep, naczep
- przygotowanie pojazdów pod kątem kontroli technicznej,
- naprawy systemów, pneumatycznych, hydraulicznych, elektrycznych itd.,
- wymiana cylindrów, naprawa skrzyni biegów, wymiana pasków, naprawa hamulców, zawieszenia itd.,
- naprawa silników różnego typu
- wymiana płynów, filtrów itp.,
- praca z osiami, BWP, SAF.

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej firmie
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

CV + List motywacyjny prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ
W tytule wiadomości, prosimy o wpisywanie nazwy stanowiska

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!