MAGAZYNIER/OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

BIZNES PARTNER SP. Z O.O.

Stryków

2016-11-10

Agencja Pracy Tymczasowej BIZNES PARTNER Sp. z o.o. wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: SMOLICE/STRYKÓW

Obowiązki:

- obsługa wózków widłowych(wysoki skład)

- inne czyności magazynowe,

- dbanie o stanowisko pracy.

Wymagania:

- doświadczenie minimum 3 miesiące jako operator wózka widłowego,

- znajomość specyfiki pracy w magazynie,

- umiejętność samoorganizacji.

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową,

- pracę na 3 zmiany,

- możliwość nabycia nowego doświdaczenia,

- możliwość przejścia na bezpośrednie zatrudnienie przez firmę.

CV prosimy przesyłać przez serwis z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. USt Nr 133 poz. 883)"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!