Kelnerka Road American Restaurant

MJM GROUP S.A.

Wrocław

2016-09-19

Opis oferty pracy:

W związku z dynamicznym rozwojem sieć restauracji poszukuje ambitnych pracowników na następujące stanowisko:
KELNERKA
Miejsce pracy: SKY TOWER
Nr ref: KELNER/road

Obowiązki:

• przyjmowanie zamówień oraz kompleksowa obsługa klientów

• przyjmowanie płatności

• bieżąca współpraca z szefem kuchni oraz obsługą baru

Wymagania:
• miła aparycja
• schludny wygląd
• dyspozycyjność
• chęć do pracy
• doświadczenie mile widziane

Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• stabilne zatrudnienie
• elastyczne godziny pracy
• motywacyjny system wynagrodzenia
• możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery
• pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem wraz z numerem referencyjnym
Nr ref: kelner/road
Na adres APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76284 ofert pracy. Sprawdź!