Kucharz Road American Restaurant

MJM GROUP S.A.

Wrocław

2016-09-19

Renomowana restauracja we Wrocławiu, o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudni samodzielnego kucharza. Specjalizujemy się w kuchni amerykańskiej, półotwartej. Restauracja znajduje się w centrum Wrocławia.

Stanowisko: KUCHARZ

Miejsce pracy: Sky Tower

Nr ref: kucharz/road/wroclaw

Opis stanowiska:

•             Przygotowywanie potraw zgodnie z ustalonymi procedurami i zasadami

•             Dbałość o jakość przyrządzanych potraw oraz ich estetykę podania

Wymagania:

•             Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej lub na podobnych stanowiskach

•             Dyspozycyjność, samodzielność w działaniu

•             Umiejętność pracy w zespole, sumienność

•   Aktualna książeczka do celów sanepidarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

•             pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

•             stabilne zatrudnienie

•             elastyczne godziny pracy

•             motywacyjny system wynagrodzenia

•             możliwość profesjonalnego rozwoju i budowania własnej kariery

•             pakiet szkoleń branżowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77054 ofert pracy. Sprawdź!