MONTER/ PRACOWNIK MONTAŻU

STIGAL Legnica

Legnica

2016-11-22

Firma STIGAL specjalizuje się w produkcji maszyn sterowanych CNC do cięcia plazmowego i tlenowego oraz urządzeń specjalnych automatyzujących procesy spawalnicze. Tworzymy nowoczesne rozwiązania spełniające oczekiwania dynamicznie rozwijającego się sektora przedsiębiorstw branży metalowej. Nasze biuro projektowe nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami technicznymi, które zapewniają ciągły rozwój produkowanych maszyn.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wiedza z zakresu układów mechanicznych oraz budowy maszyn,
  • umiejętność obsługi typowych urządzeń i narzędzi warsztatowych,
  • praktyczne umiejętności montażu mechanicznego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • montaż mechaniczny podzespołów maszyn CNC,
  • montaż końcowy oraz serwis maszyn na terenie całego kraju.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu
  • Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie stałe + premie.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102325 ofert pracy. Sprawdź!