Praca na weekendy w Hotelu

Łódzki Pałacyk

Łódź

2016-10-18

Obowiązki:

  • Przygotowywanie pokoi
  • Obsługa Recepcji oraz rezerwacji

Oczekiwania

  • Doświadczenia w sektorze hotelarskim
  • Dyspozycyjność: sobota oraz niedziela w godz. 12-24
  • Znajomość języka angielskiego; znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność współpracy i budowania relacji, komunikatywność
  • Postawa pro kliencka, rozumienie oczekiwań klientów
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Wysokie poczucie estetyki, dbałości o detale

OFERUJEMY:

  • Możliwość współtworzenia wyjątkowego miejsca hotelowego
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Przyjazne warunki pracy w zabytkowym pałacyku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i awansu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji
(CV ze zdjęciem, list motywacyjny).

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie oraz przetwarzanie  danych osobowych przekazanych w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych - zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2014 r. poz. 1182) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/łam poinformowany/na o prawach do wglądu, zmiany, usuwania danych osobowych”

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.2014 r. poz. 1182) informuję, iż administratorem danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!